Hurtownie

Hurtownie Dropshipping

Generated by wpDataTables

Nowa hurtownia?

Do tej pory zintegrowaliśmy ponad 600 hurtowni, co pozwala łatwo znaleźć dostawcę produktów z interesującej nas branży. Podłączenie hurtowni z powyższej listy jest GRATIS (do faktury dołączany jest jedynie abonament za obsługę integracji zgodny z cennikiem) .


Jeśli na liście nie ma interesującej Państwa hurtowni, a hurtownia udostępnia bazę produktową w postaci plików XML lub API – to świetnie – z chęcią oprogramujemy taką hurtownię.
Średnia pracochłonność analizy plików udostępnianych przez hurtownię, oprogramowania ich i zintegrowania do ASI, a następnie przeprowadzenia testów – wynosi około 12 godzin w przypadku hurtowni posiadającej plik XML lub CSV i około 24 godzin w przypadku zaawansowanego API, jednak Klient jest opłaca jedynie 50% tego kosztu.
Może się zdarzyć, że hurtownia widnieje na powyższej liście, natomiast nie udostępnia już metody integracyjnej, która kiedyś była przez nas oprogramowana – wtedy również musimy wykonać pracę wycenianą zgodnie z wyżej wskazaną pracochłonnością.
Więcej szczegółów w menu [Sklep]/
Integracja realizowana jest zgodnie z harmonogramem zadań.