Integracja hurtowni1) Dla Producentów/Hurtowni Internetowych – Oprogramowanie bazy produktowej hurtowni na podstawie plików XML, CSV lub WebAPI

 

Do tej pory zintegrowaliśmy ponad 350 hurtowni, co pozwala łatwo znaleźć dostawcę produktów z interesującej nas branży.
Podłączenie hurtowni z listy zintegrowanych hurtowni dla właścicieli Sklepów jest GRATIS (do faktury dołączany jest jedynie abonament za obsługę integracji zgodny z cennikiem), co pozwala łatwo zatratować sklep, utrzymywać bieżącą ofertę produktów, a w efekcie zwiększać wartość sprzedaży danego Dostawcy.

Jeśli na liście nie ma Państwa hurtowni, a udostępniają Państwo bazę produktową w postaci plików XML, CSV lub API – to świetnie – z chęcią oprogramujemy taką hurtownię.
Średnia pracochłonność analizy plików udostępnianych przez hurtownię, oprogramowania ich i zintegrowania do ASI, a następnie przeprowadzenia testów – wynosi około 6 godzin, co w efekcie wiąże się z kosztem 582 zł netto za 1 hurtownię. Integracja realizowana jest zgodnie z harmonogramem zadań – z reguły w ciągu 7 dni.

W przypadku gdyby Państwo (Hurtownia lub Producent) zdecydowali się umieścić informację o naszej usłudze na stronie www i polecać nas Sklepom szukającym wsparcia w zakresie integracji – to oprogramowanie oferty możemy zrobić ZA DARMO.

Oczywiście istnieją również inne możliwe formy współpracy – zapraszam do kontaktu 🙂

2) Dla Producentów/Hurtowni „stacjonarnych” – Stworzenie systemu on-line do obsługi sklepów internetowych

 

Zarządzając hurtownią czasami zastanawiamy się jak dotrzeć do większej grupy odbiorców naszych produktów. Wartościowym rozwiązaniem wydaje się inwestycja naszej uwagi w sektor internetowy, który z każdym rokiem znacząco się rozwija i firmy tam obecne zwiększają swoje obroty, a w efekcie zyski.

Tylko jak zrobić ten pierwszy krok? W jaki sposób przygotować się do obsługi sklepów internetowych, które przecież mają swoją specyfikę różniącą się od handlu tradycyjnego?

Takie wątpliwości są bardzo naturalne i dlatego nasza firma prowadzi wsparcie dla hurtowni oraz wdraża rozwiązania, które w efekcie będą bardzo przyjazne dla właścicieli sklepów internetowych pozwalając im w łatwy sposób skorzystać z oferty hurtowni.

Przed podjęciem decyzji o wejściu na rynek sklepów internetowych zachęcamy do kontaktu, bo pomoże to optymalnie dostosować rozwiązanie do specyfiki i skali działania hurtowni.

Możemy pomóc w wielu kwestiach: począwszy od stworzenia generatora pliku XML z ofertą, poprzez stworzenie systemu składania przez sklepy zamówień on-line, aż do w pełni automatycznego dropshippingu.