Integracja systemów IT
W naszych firmach często mamy już nie jeden, a kilka systemów przeznaczonych do obsługi firmy. Powszechnie wiadomo, że informatyzacja przedsiębiorstwa przynosi właścicielom konkretne korzyści. Jednak czasami może pojawić się problem, gdy mamy wiele systemów, ponieważ wtedy trzeba zadbać o spójność i aktualność danych. Może się okazać, że jest to zadanie niebanalne i często czasochłonne oraz obarczone ryzykiem popełnienia błędów, których konsekwencje mogą być znaczące dla prowadzonego przez nas biznesu.

Mając w głowie takie potencjalne zagrożenia można dojść do przekonania, że zautomatyzowanie synchronizacji danych dostarczane przez naszą firmę – mogłoby być ciekawym rozwiązaniem i przyniesie nie tylko spokój i oszczędności czasu, ale również konkretne korzyści finansowe.

Oczywiście przed wykonaniem takiego projektu mogą Państwo zdecydować o jego zakresie i elementach, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. My na tej podstawie przeprowadzamy specjalnie dla Państwa indywidualną analizę i wyceniamy usługę.