Integracja sklepu z hurtowniami – cennik modyfikacji
PLAN

Number

minutes

Price

Price for 1 minute

Modyfikacje i dostosowania

Usługa ASI w założeniach jest systemem dostosowanym do wymagań większości właścicieli sklepów internetowych – ponieważ powstawała bazując na ich potrzebach. Stworzenie pewnego standardu integracji – umożliwiło nam oferowanie tej usługi ASI za relatywnie niską cenę przy dużej elastyczności i funkcjonalności usługiJednak rozumiemy, że czasami warto zrobić coś inaczej niż standardowo, dlatego na życzenie naszych Klientów – robimy odstępstwa od standardu oprogramowując różne zmiany funkcjonalne lub indywidualnie zmieniając konfigurację systemu ASI.
Pozwala to wyróżnić się sklepom w mocno konkurującym świecie handlu internetowego.


Warto pamiętać, że zamawiane modyfikacje są wykonywane na systemie ASI, który jest bazą programistyczną umożliwiającą ich funkcjonowanie. Dlatego prace programistyczne lub konfiguracyjne zamówione w VeroSoft są jedynie modyfikacjami systemu ASI i odrębnie nie są w stanie funkcjonować. Oznacza to, że można z nich korzystać tak długo, jak długo korzysta się z usługi ASI.

Poniżej zamieszczamy kilka przykładowych zmian lub dodatkowych funkcjonalności, jakie można zmówić w VeroSoft.pl


 

wybierz usługę dodatkową


Oprogramowanie hurtowni
(w zakresie importu i aktualizacji bazy produktowej)

Oprogramowanie hurtowni na wyłączność

(w zakresie importu i aktualizacji bazy produktowej)

Dropshipping konfiguracja - automatyczne przetwarzanie zamówień

Dropshipping oprogramowanie nowej hurtowni z konfiguracją - automatyczne przetwarzanie zamówień 

Poprawa opisów (prosta)

Integracja wsteczna

Grupowanie produktów 2 hurtowni z konfiguracją

Grupowanie produktów - kolejna hurtownia

Podstawowe wsparcie konfiguracyjne

Zaawansowane wsparcie konfiguracyjne

Opłata za ponowne podłączenie sklepu

Programowanie

Programowanie priorytetowe - express

Wstrzymanie aktualizacji nazw i opisów

Oprogramowanie nowej platformy sklepowej

Asysta przy obsłudze sytemu ASI


opis

Jeśli hurtownia znajduje się na naszej liście hurtowni oprogramowanych - podłączamy ją za darmo.
Jeśli hurtownia jest nowa - to zleceniodawca pokrywa część kosztu prac związanych z analizą, programowaniem, testami i wdrożeniem. Podłączenie hurtowni to pracochłonność od kilku do kilkunastu godzin pracy programisty. Ponieważ po oprogramowaniu nawa hurtowni trafia na listę hurtowni oprogramowanych więc koszt tych prac pokrywany w 50%

Jeśli właściciel sklepu życzy sobie, aby hurtownia została oprogramowana i nie znalazła się na liście hurtowni oprogramowanych na stronie VeroSoft..pl - to może pokryć pracochłonność takiego zadania w 100% i wtedy hurtownia nie zostanie pokazana na liście.

W przypadku, gdy hurtownia została już oprogramowana w zakresie dropshippingu, to w celu wdrożenia automatycznego przetwarzania zamówień należy przeprowadzić konfigurację i testy. W tym celu Właściciel sklepu wraz z dedykowanym pracownikiem VeroSoft dokonuje szczegółowych uzgodnień, a w efekcie konfiguracji  statusów automatycznego zamawiania, przekazywania komunikatów, maili informacyjnych do sklepu i klienta itp.

Dotyczy oprogramowania i wdrożenia hurtowni jeszcze nie oprogramowanej w zakresie dropshipingu automatycznego, a udostępniającej API pozwalające na takie rozwiązanie.

Zdarza się, że hurtownie w plikach integracyjnych

dają opisy, które zawierają zbyt dużo znaków specjalnych

błędnie interpretowanych przez platformy sklepowe.

Wynikiem tego są "rozjechane" opisy, co czyni je mało

estetycznymi. Również bywają odniesienia do strony

hurtowni lub inne stałe frazy, których właściciel

sklepu sobie nie życzy. Możemy oprogramować ich usunięcie.

To połączenie już istniejących produktów w sklepie z produktami z hurtowni po jakimś unikalnym wskazanym przez Klienta identyfikatorze (EAN, kod producenta). Po takiej integracji produkty w sklepie są aktualizowane stanami magazynowymi z hurtowni, a nowe produkty są dodatkowo wczytywane na bieżąco do sklepu. Jest to szczególnie istotne, gdy sklep działał już na rynku od dłuższego czasu i nie chce stracić pozycjonowania lub np.: aukcji na Allegro

Jeśli 2 hurtownie zintegrowane w ASI posiadają te same produkty a w sklepie chcemy prezentować produkt tylko raz – to

możemy po wskazanych parametrach oprogramować grupowanie takich produktów i prezentację tylko jednego produktu w sklepie. Na etapie konfiguracji można zdecydować, między innymi - jaką cenę ma mieć produkt finalny, z której hurtowni pobieramy zdjęcia i  opisy, jak mają się zachowywać stany magazynowe itp.

W przypadku posiadania integracji ASI z większą ilością hurtowni niż 2 Właściciel sklepu może zlecić nam dołączenie do grupowania produktów kolejnych hurtowni.

Pomoc w ustaleniu i prawidłowym uzupełnieniu danych dostępowych do sklepu (baza danych, serwer, API, itp), sprawdzenie podstawowej parametryzacji hostingu, czy sparametryzowaniu niektórych ustawień integracji ASI.

Pomoc w ustaleniu i prawidłowym uzupełnieniu danych dostępowych do sklepu (baza danych, serwer, API, itp), sprawdzenie parametryzacji hostingu wymagające kontaktu z firmą hostingową, czy sparametryzowaniu ustawień integracji ASI, zgodnie z wytycznymi Klienta, sprawdzenie ustawień sklepu niezbędnych do prawidłowego działania integracji.

W przypadku, gdy integracja czasowo jest zawieszona ze względu na sytuację sklepu, urlop, czy np.: brak płatności.

Pracochłonność odłączenia i ponownego podłączenia integracji to około 2 godzin

Na podstawie wymagań Właściciela sklepu dokonujemy szacunku pracochłonności wyrażonego w godzinach pracy programistów. Po akceptacji - prace są realizowane zgodnie z kolejką zleceń. Data realizacji jest szacunkowa i może ulec zmianie.

(orientacyjna data wykonania - rozpoczęcie prac w ciągu 20-45 dni roboczych)

Jak wyżej - jednak zlecenia te są traktowane priorytetowo i wykonywane są w pierwszej kolejności. Termin wykonania jest GWARANTOWANY.

(gwarantowana data wykonania - rozpoczęcie prac w ciągu 7 dni roboczych)

System ASI w standardzie codziennie aktualizuje oprócz cen i stanów magazynowych, również opisy i nazwy produktów w celu zapewnienia zawsze aktualnych informacji o produkcie – zgodnie z informacjami przekazywanymi przez hurtownię.

Czasami jest potrzeba, aby takie opisy zmodyfikować z poziomu panelu sklepu.
W takiej sytuacji możemy oprogramować wstrzymanie aktualizacji nazw i opisów na życzenie Właściciela sklepu. Konfiguracja takiej zmiany indywidualnej dla sklepu to około 1 godzina pracy informatyka. Zmiana dotyczy całego sklepu, czyli wszystkich zintegrowanych hurtowni.

Oprogramowanie platformy sklepowej lub innego dedykowanego systemu magazynowo/sprzedażowego w zakresie dodawania i aktualizacji bazy produktowej zgodnie ze standardem usługi ASI

System ASI jest w dużej mierze intuicyjny i łatwy

w obsłudze. Informacje o jego działaniu można znaleźć na stronie

http://pomoc.verosoft.com.pl/

W standardzie pomagamy w sytuacjach wymagających

wyjaśnienia a nie zawartych w naszych materiałach pomocy.

Jeśli jednak Klient życzy sobie, aby towarzyszyć

mu przez cały proces integracji i pomagać na każdym

etapie – to oczywiście wiąże się to z zaangażowaniem

ponadstandardowym naszych pracowników. Oczywiście

umożliwiamy taką asystę.

cena

1182 zł netto (plik XML, CSV, TXT)
2364 zł netto (API)

2364 zł netto (plik XML, CSV, TXT)

4728 zł netto (API)

3564 zł netto

7092 zł netto

 985 zł netto


985 zł netto

1182 zł netto

591 zł netto

1182 zł netto

591 zł netto

197 zł netto/godz

394 zł netto/godz

197 zł netto

13 790 zł netto

JEDNORAZOWO

abonament

zgodnie z cennikiem

zgodnie z cennikiem

199 zł netto/mc

199 zł netto/mc

64 zł netto/mc

31 zł netto
/mc/hurtownia

394 zł netto/mc

OKRESOWO

uwagi

1) hurtownia musi udostępniać bazę produktową w formie XML, CSV, WebAPI, bazy danych lub innej.

2) Właściciel sklepu powinien mieć nawiązaną współpracę z hurtownią, a hurtowni musi mu udostępnić dostępy do ww. bazy produktowej

3) VeroSoft weryfikuje, czy oprogramowanie hurtowni jest wykonalne
4) W ciągu 7 dni od opłacenia faktury - integracja zostaje zrealizowana

W przypadku, gdy z różnych względów (konkurencja, unikalne towary, pozycjonowanie) Właściciel sklepu życzy sobie, aby hurtownia nie była pokazywana na naszej liście hurtowni zintegrowanych lub gdy hurtownia jest na tyle specyficzna, że nikt inny nie będzie chciał z tej integracji skorzystać - wtedy należy pokryć pełny koszt wdrożenia hurtowni.

Aktualnie możliwe jedynie dla platform sklepowych:
-PrestaShop
-Shoper
-ClickShop
-Sklepicom
oraz kilku wybranych hurtowni: AB, Azymut, iFormat

Oprogramowanie automatycznego składania zamówień, czyli pełnego dropshippingu jest możliwe w bardzo ograniczonej liczbie hurtowni, które mają do tego przystosowany system magazynowy i udostępniają specjalne API do składania zamówień.
Czym innym jest prosty dropshipping polegający jedynie na wysyłce towaru na adres klienta końcowego - tutaj zamówienia składa się tradycyjnie podając jedynie adres dostawy. To 2 rozwiązanie nie wymaga oprogramowywania i jest dostępne w wielu hurtowniach.

Poprawa opisów nie zawsze jest możliwa do wykonania. Jeśli podczas wykonywania poprawek okaże się, że nie są one możliwe do skutecznego wdrożenia - opłata zostanie zwrócona w całości.

Mapowanie wsteczne nie zawsze jest możliwe do wykonania.
Niezbędne do tego jest posiadanie w sklepie jednoznacznego numeru przy produkcie, który jednocześnie dostępny jest w hurtowni.
Jeśli podczas wykonywania mapowania okaże się, że nie jest ono możliwe do skutecznego wdrożenia - opłata zostanie zwrócona w całości.

Grupowanie nie zawsze jest możliwe do wykonania. 

Niezbędne do tego jest występowanie we wszystkich hurtowniach jednoznacznego numeru przy produkcie (EAN, kod produktu), który pozwoli zebrać produkty w grupę.

Jeśli podczas wykonywania konfiguracji grupowania okaże się, że nie jest ono możliwe do skutecznego wdrożenia - opłata zostanie zwrócona w całości.

jw

Jeśli podczas wykonywania konfiguracji systemu okaże się, że nie ma możliwości dokonania ustawień pozwalających na podłączenie sklepu do systemu ASI - opłata zostanie zwrócona w całości.

Jeśli podczas wykonywania konfiguracji systemu okaże się, że nie ma możliwości dokonania ustawień pozwalających na podłączenie sklepu do systemu ASI - opłata zostanie zwrócona w całości..

-

-

-

-

Koszt szacunkowy - przy założeniu, że platforma jest popularna. W przypadku integracji z systemami dedykowanymi stworzonymi dla 1 klienta - cena będzie kalkulowana indywidualnie.

-