ASI – Integracja sklepu z hurtownią
Czytając opisy usług zawartych na naszych stronach można łatwo dojść do przekonania, że skorzystanie z dostępnych rozwiązań może w bezpośredni sposób przyczynić się do sprawniejszego funkcjonowania firmy oraz pomóc zaoszczędzić konkretne sumy pieniędzy, które można wykorzystać na inne ciekawsze cele.

Przykładem takiej usługi może być integracja sklepu z hurtownią, znana pod nazwą ASI (Aktualizacja Sklepów Internetowych). To – z jednej strony – stosunkowo proste w użyciu narzędzie, zawiera jednak wewnątrz zaawansowaną technologię informatyczną, która umożliwia bezpieczne i regularne dodawanie oraz aktualizowanie produktów w naszym sklepie.

Współpracujący z nami Właściciele sklepów internetowych cenią sobie głównie fakt, że jest to po pierwsze narzędzie dostępne on-line, więc z każdego komputera na świecie, a po drugie, że to jest usługa świadczona przez VeroSoft, a nie jedynie licencja na program, który potem trzeba mozolnie obsługiwać na dedykowanym do tego komputerze. U nas o wszystko dbają pracownicy VeroSoft, a właściciele sklepu mogą wykorzystać zaoszczędzony czas na rozwój biznesu.

Dziękujemy współpracującym z nami właścicielom sklepów za aktywny wkład w rozwój funkcjonalności ASI, tak aby wypełniały one wszystkie wymagania i dawały przewagę w tak konkurencyjnym świecie handlu internetowego. Wspólnie odkrywamy i kreujemy nowe możliwości doskonalenia procesu obsługi e-handlu.

Zanim zdecydują się Państwo na dołączenie do grupy użytkowników ASI – bardzo prosimy zapoznać się z naszą usługą za darmo przez okres 30 dni i upewnić, że odpowiada ona Państwa potrzebom.